Fåtölj design Kenneth Bergenblad

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENNETH BERGENBLAD, fåtölj, 1980-tal, Spidermodell, för DUX, kromad benställning, textilklädsel, märkt Dux, sitthöjd ca 45 cm

Skador och slitage på klädseln

404702

2016-09-11