Blyinfattade fönster

Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st., omkring sekelskiftet 17/1800-talet, grönt glas, ca 107x44,5 cm

Slitage

404714

2016-09-11