Trädgårdsgrupp Grythyttan
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRYTHYTTAN, 5 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bestående fällbart bord, två stolar, grönmålad trä och järn, stolarna etikettmärkta Grythyttan, bordets höjd ca 63, 89x60, stolarnas sitthöjd ca 45 cm, märkta KFH, troligen från en folkhögskola
Rostangrepp, flagnad färg, slitage
404716
2016-09-11