Max Walter Svanberg teckning
2016-09-11
404719
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad och daterad Max Walters -35, blyerts, ca 10x21 cm