Soffa JP Baker "Lotus"

Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker
Soffa JP Baker

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift DUX, klädsel i JP Baker "Lotus", lösa dunplymåer, ben fanérade i mahogny, höjd ca 65, 167x84 cm

Bruksslitage, benen med smärre fanérskador

404723

2016-09-11