Soffa JP Baker "Lotus"
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift DUX, klädsel i JP Baker "Lotus", lösa dunplymåer, ben fanérade i mahogny, höjd ca 65, 167x84 cm
Bruksslitage, benen med smärre fanérskador
404723
2016-09-11