Allen Jones färglitografi

Allen Jones  färglitografi
Allen Jones  färglitografi
Allen Jones  färglitografi
Allen Jones  färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALLEN JONES (England, född 1937): Concearning Marriages, färglitografi, signerad, daterad och numrerad Allen Jones -69, 33/75. S. 75x56 cm

smärre repor och pappersveck

404744

2016-09-12