Colt 45 replika

Colt 45 replika
Colt 45 replika

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLT 45, replika av revolver monterad i glasdisplay för väggmontage, inköpt i Deadwood, 1970-tal, totalmått 52x28x7 cm

Visst slitage

404745

2016-09-12