Anatoli Belonog Saturday Afternoon

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANATOLI BELONOG (Ryssland född 1946): "Saturday afternoon", signerad Belonog, olja på duk, 45x55 cm

404747

2016-09-12