Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, pärlspikad skinnkädsel, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd 110l

skadad sittdel, slitage

404762

2016-09-12