Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, pärlspikad skinnkädsel, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd 110l
skadad sittdel, slitage
404762
2016-09-12