Max Papart blandteknik
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Jeune Femme, signerad och daterad Max Papart -58, även signerad, daterad och betitlad på baksidan, collage, tusch, kol och färgkrita, 51x67 cm, oramad
404775
2016-09-12