Max Papart blandteknik

Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Jeune Femme, signerad och daterad Max Papart -58, även signerad, daterad och betitlad på baksidan, collage, tusch, kol och färgkrita, 51x67 cm, oramad

404775

2016-09-12