Bruno Mathsson/Piet Hein superelips
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord med 1 iläggsskiva, Fritz Hansen, superelips, vitlaminat med aluminiumkant 4 kromade spännben, rester av etikett, höjd ca 71, 150x100, totallängd 200 cm
Bruksslitage, bordsskiva med smärre nagg
404777
2016-09-12