Bruno Mathsson/Piet Hein superelips

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord med 1 iläggsskiva, Fritz Hansen, superelips, vitlaminat med aluminiumkant 4 kromade spännben, rester av etikett, höjd ca 71, 150x100, totallängd 200 cm

Bruksslitage, bordsskiva med smärre nagg

404777

2016-09-12