Erling Ärlingsson Tema

Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Fjällandskap, signerad EÄ, text samt datering atergo Leisendalen inöver Jotunheimen 1960, olja på pannå, 27x35 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

404788

2016-11-20