Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Sommarlandskap, signerad Allan Österlind, olja på duk, ca 64x44 cm
Zustandsbeschreibung
404811
2016-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner