Allan Österlind oljemålning

Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Sommarlandskap, signerad Allan Österlind, olja på duk, ca 64x44 cm

Zustandsbeschreibung

404811

2016-09-13