Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, förgylld/bronserad träram med skurna detaljer, fasettslipat glas, blandstil,1900-talets första hälft, ca 180 x 75 cm
Bruksslitage, färgbortfall, skadat krön
404858
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här