Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, förgylld/bronserad träram med skurna detaljer, fasettslipat glas, blandstil,1900-talets första hälft, ca 180 x 75 cm

Bruksslitage, färgbortfall, skadat krön

404858

2016-09-13