Kai Kristiansen stolar
2016-09-13
404860
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAI KRISTIANSEN, stolar, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, svart galon i sits och rygg, stolarnas höjd 74 cm
Slitage