Stig Danielsson oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG DANIELSSON (1935-2012): "Canatina", monogramsignerad och daterad Cege -67, olja på duk, a tergo med etikett från Gummesons Konstgalleri, ca 33x41 cm
Proveniens: Utställd Gummesons Konstgalleri, katalog 323, år 1968.
Kuntoraportti
404869
Päivämäärä:
2016-09-13