Stig Danielsson oljemålning

Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG DANIELSSON (1935-2012): "Canatina", monogramsignerad och daterad Cege -67, olja på duk, a tergo med etikett från Gummesons Konstgalleri, ca 33x41 cm

Proveniens: Utställd Gummesons Konstgalleri, katalog 323, år 1968.

Kuntoraportti

404869

Päivämäärä:

2016-09-13