Palle Nielsen linoleumsnitt

Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLE NIELSEN, 2 st, "Liedelserna är nu alles" samt "Stormen", monogramsignerade och daterade 54, Stormen numrerad 4/125, linoleumsnitt på rispapper, ca 7,5x12 cm, oramade

404875

2016-09-13