Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALLE NIELSEN, 2 st, "Liedelserna är nu alles" samt "Stormen", monogramsignerade och daterade 54, Stormen numrerad 4/125, linoleumsnitt på rispapper, ca 7,5x12 cm, oramade
404875
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här