Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELIS BERG, vas, Kosta, otydligt signerad och numrerad, överfång i grönt, slipad dekor, höjd ca 20 cm
Smärre slitage/ botten med repor
404876
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här