Elis Berg Kosta vas

Elis Berg Kosta vas
Elis Berg Kosta vas
Elis Berg Kosta vas
Elis Berg Kosta vas
Elis Berg Kosta vas
Elis Berg Kosta vas

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS BERG, vas, Kosta, otydligt signerad och numrerad, överfång i grönt, slipad dekor, höjd ca 20 cm

Smärre slitage/ botten med repor

404876

2016-09-13