Oskar G´Dahl

Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl
Oskar G´Dahl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSKAR DAHL, prakturna, Rörstrand, signerad och daterad Oskar Dahl 44, stockholmsmotiv med bl a stadshuset, höjd ca 30,5 cm

404877

2016-09-13