Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, 3-lådig, fanér i alm, beslag i förgylld brons, utdragbar skrivskiva, vävd frondt, höjd ca 80, 121x61 cm, nyckel medföljer

Renoverad, torrsprickor

404886

2016-09-13