Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, 3-lådig, fanér i alm, beslag i förgylld brons, utdragbar skrivskiva, vävd frondt, höjd ca 80, 121x61 cm, nyckel medföljer
Renoverad, torrsprickor
404886
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här