Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 2 st., sekelskifte 1900, sannolikt England, dekor i intarsia, klädsel i tyg, svarvade detaljer, sitthöjd ca 40 cm

Mindre skador, mindre renoveringsbehov, en stol med lagning

404896

2016-09-13