Jock Sturges fotografi
2016-09-13
404898
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOCK STURGES (USA, född 1947): "Misty Dawn, Northern California 1989", signerad och daterad a tergo 89, 15/40, fotografi, silvergelatin, ramad, 35x44 cm