Keramik design Ilse Claesson

Keramik design Ilse Claesson
Keramik design Ilse Claesson
Keramik design Ilse Claesson
Keramik design Ilse Claesson
Keramik design Ilse Claesson
Keramik design Ilse Claesson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILSE CLAESSON, Rörstrand, 3 dlr, art deco, dekor i svart och grönt, vasens höjd ca 21 cm

Repor, krackeleringar

404899

2016-09-13