Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla, STRING, 1960-tal, fanérad i gabon, 5 sektioner bestående av: 5 gavlar i svartlackerad metall, ett skåp med lucka, 13 hyllplan 80x30, resp 11 st 20x80, höjd ca 216, originaletiketter/sigill på vissa delar, 30 dlr, nyckel finns
Bruksslitage, något märke, en tvärslå på en av gavlarna saknas
404912
2016-09-13