Koffertar

Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERTAR, 3 st, 1900-talets första hälft, varierande mått, ca 44x46 -45x25 cm

Slitage, skador

404922

2016-09-13