Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERTAR, 3 st, 1900-talets första hälft, varierande mått, ca 44x46 -45x25 cm
Slitage, skador
404922
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här