Karmstol
2016-09-13
404927
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, nyklassicism, 1920-tal, betsad ek, skinnklädsel, dekorspikar, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, klädsel med fläckar