Nadia Nukalo oljemålning

Nadia Nukalo oljemålning
Nadia Nukalo oljemålning
Nadia Nukalo oljemålning
Nadia Nukalo oljemålning
Nadia Nukalo oljemålning
Nadia Nukalo oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NADIA NUKALO (född 1953): Promenad genom vallmofältet, signerad Nukalo, daterad 2001, olja på duk, ca 80x61 cm, oramad

404929

2016-09-13