Gerda Wallander oljemålning

Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERDA WALLANDER (1862-1926): Skärgårdsvy, signerad Gerda Wallander, olja på duk, ca 29x40,5 cm

404936

2016-09-13