Väggrelief efter Sergel
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGRELIEF, medaljong i gips, efter Sergel, föreställande drottning Hedvig Elisabeth Charlotta, 1900-talets mitt, ramdelen bronserad, har upphängingsanordning, diameter ca 66 cm
Lagningar och retuscher
404940
2016-09-15