Väggrelief efter Sergel

Väggrelief efter Sergel
Väggrelief efter Sergel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGRELIEF, medaljong i gips, efter Sergel, föreställande drottning Hedvig Elisabeth Charlotta, 1900-talets mitt, ramdelen bronserad, har upphängingsanordning, diameter ca 66 cm

Lagningar och retuscher

404940

2016-09-15