Matbord rokokostil

Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, rokokostil, 1900-tal, skiva med sarg, vitmålat, sekundär inläggskiva ingår, höjd 76, ca 140x106

brukslitage, senare bemålad

404944

2016-09-14