Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, rokokostil, 1900-tal, skiva med sarg, vitmålat, sekundär inläggskiva ingår, höjd 76, ca 140x106
brukslitage, senare bemålad
404944
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här