Akke Hugh Malmeström oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Hamnstad, signerad och daterad Akke Malmeström -34, olja på pannå, ca 58x60 cm
Kuntoraportti
404948
Päivämäärä:
2016-09-13