Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Hamnstad, signerad och daterad Akke Malmeström -34, olja på pannå, ca 58x60 cm

Kuntoraportti

404948

Päivämäärä:

2016-09-13