Karl Enoch Rigner oljemålning

Karl Enoch Rigner oljemålning
Karl Enoch Rigner oljemålning
Karl Enoch Rigner oljemålning
Karl Enoch Rigner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARL ENOCH RIGNER (1870-1967): Potatisplockare, signerad E Rigner, olja på duk, ca 43x57 cm

404952

2016-09-13