Kikare

Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUBKIKARE, mässing, 1900-talets första hälft, delvis läderbeklädd, märkt Ross, London No 71785, Sold by Trotter, Ltd Glasgow, i läderfodral, längd ca 114 cm

Fläckar, smärre slitage, , kortad axelrem, läderfodral märkt Grant Forman

404958

2016-09-13