Olle Olsson färglitografi

Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Frälsningsarmén, signerad Olle Olsson Hagalund, 303/360, färglitografi, ca 43x53 cm

404962

2016-09-13