Emaljskylt Mazetti

Emaljskylt Mazetti
Emaljskylt Mazetti

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJSKYLT, tidigt 1900-tal, Mazetti´s Choklad & Cacao, välvd, blå botten med vit kantlinje, vit text, ca 100x40 cm

Repor, slitage

404989

2016-09-14