Stol teak och stålrör

Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör
Stol teak och stålrör

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, teak, 1950-tal, delad rygg och sits i teak med stomme i lackerat stårrör, sammankopplade ben, sitthöjd ca 40 cm

Visst slitage

404991

2016-09-14