Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, teak, 1950-tal, delad rygg och sits i teak med stomme i lackerat stårrör, sammankopplade ben, sitthöjd ca 40 cm
Visst slitage
404991
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här