Fåtölj konstskinn 1950-tal

Fåtölj konstskinn 1950-tal
Fåtölj konstskinn 1950-tal
Fåtölj konstskinn 1950-tal
Fåtölj konstskinn 1950-tal
Fåtölj konstskinn 1950-tal
Fåtölj konstskinn 1950-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, konstskinn, 1950-tal, troligen Folke Jansson för SM Wincrantz, snurrbar centralfot i formstöpt aluminium, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

404992

2016-09-14