Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1940/50-tal, rokokostil, skuren i trä samt förgylld, höjd ca 47 cm, bredd 35 cm.

Smärre slitage.

405026

2016-09-14