Berta Svensson-Piehl oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med kärve, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 65x50 cm

Kuntoraportti

405034

Päivämäärä:

2016-09-13