Berta Svensson-Piehl oljemålning
Klubbat för:
12 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med kärve, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 65x50 cm
Kuntoraportti
405034
Päivämäärä:
2016-09-13