Pieter III Pietersz. Barbiers, oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIETER III PIETERSZ. BARBIERS (1749-1842): Idylliskt landskap med figurer, signerad P Barbiers pzn, olja på duk, 31x26 cm.

405040

2016-09-13