Ljusstake barock

Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, mässing, barock, höjd ca 14 cm

Slitage

405046

2016-09-13