Charlotte Wahlström

Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Blommande äppelträd, signerad Charlotte Wahlström
olja på duk, 39X23 cm

405056

2016-09-13