Punschkoppar Bolidensilver
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PUNSCHKOPPAR, Bolidensilver, SUPKOPPAR SVEN-ARNE GILLGREN, BÄGARE, silver, 1900-tal, 11 dlr, vikt ca 470 g
Kuntoraportti
Slitage, gravyr, bukclor
405070
Päivämäärä:
2016-09-13