Punschkoppar Bolidensilver

Punschkoppar Bolidensilver
Punschkoppar Bolidensilver
Punschkoppar Bolidensilver
Punschkoppar Bolidensilver

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PUNSCHKOPPAR, Bolidensilver, SUPKOPPAR SVEN-ARNE GILLGREN, BÄGARE, silver, 1900-tal, 11 dlr, vikt ca 470 g

Kuntoraportti

Slitage, gravyr, bukclor

405070

Päivämäärä:

2016-09-13