Erik Byström oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Skogsgläntan, pastell, signerad och daterad -45, olja på pannå, 41x54
Kuntoraportti
405072
Päivämäärä:
2016-09-13