Bordsdekorationer i form av ägg Palais Royal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, porslin, båda märkta Palais Royal, 1900-tal, ägg tvådelat med montering och fötter i gulmetall, förgylld med riklig dekor, på 3 fötter samt liv med kartuscher av rokokoscener, höjd ca 25 cm
405076
2016-09-13