Bordsdekorationer i form av ägg Palais Royal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st, porslin, båda märkta Palais Royal, 1900-tal, ägg tvådelat med montering och fötter i gulmetall, förgylld med riklig dekor, på 3 fötter samt liv med kartuscher av rokokoscener, höjd ca 25 cm

405076

2016-09-13