Sve X:et Erixon 1948

Sve X:et Erixon 1948
Sve X:et Erixon 1948

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Märta cyklar", signerad och daterad Sven Erixon 48, 117/360, färglitografi, ca 40x52 cm

405078

2016-09-14