Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets början, Rytter Olof Mattssons (Risa 1868-1947), sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor, höjd ca 14,5 cm
Bruksslitage, smärre skador
405091
2016-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här